Ile kosztuje korzystanie z Amronet?

Rejestracja oraz utrzymanie konta w Amronet jest całkowicie bezpłatne. Od zrealizowanej transakcji pobieramy prowizję tytułem pośrednictwa, tylko 0,25%. Kwota prowizji naliczana jest od wartości kwoty, którą Użytkownik przewalutował. W zależności od generowanego obrotu w ciągu miesiąca  prowizja może być niższa niż 0,25 %.

Przelewy do banków zintegrowanych z platformą Amronet.pl są bezpłatne.

Nic nie płacicie Państwo również za wypłaty w PLN (do wszystkich banków), jak również wpłaty (przelewy przychodzące) do Amronet.

Wypłaty walut PLN, EUR, USD, CHF, GBP są bezpłatne jeśli mają Państwo rachunek w jednym z tych banków: Alior Bank (również T-Mobile Usługi Bankowe), Bank Millennium, Santander Bank Polska S.A. (dawniej BZ WBK), Pekao SA, PKO BP (Inteligo), Raiffeisen Polbank, BGŻ BNP Paribas.

Poza bankami partnerskimi wypłaty środków kosztują odpowiednio: EUR zawsze 6 zł, USD, GBP, CHF oraz RUB 10 zł.

W ramach grupy mBank (BRE Bank, mBank, MultiBank) występują opłaty za przelewy bankowe: 6 zł dla waluty EUR i 10 zł dla walut USD, GBP oraz CHF.

Informujemy, iż niezależnie od nas w niektórych bankach odebranie przelewu walutowego może być płatne. Ewentualną opłatę pobiera dany Bank (polecamy sprawdzić na stronie Banku do którego wysyłacie Państwo pieniądze).

Wypłata walut USD, GBP, CHF oraz RUB do innego banku niż Alior Bank (T-Mobile Usługi Bankowe oraz dawny BPH SA), PEKAO SA, Santander Bank Polska S.A. (dawny BZ WBK), PKO BP (dawny Nordea Bank oraz Inteligo), grupa mBank (BRE Bank, mBank, MultiBank), Raiffeisen Polbank, BGŻ BNP Paribas oraz Millennium Bank realizowana jest przelewem z terminem transferu środków D+2. Jest to najtańszy przelew, w ramach którego środki zlecone do wysłania w danym dniu roboczym do godz. 15:00 np. w poniedziałek trafić powinny na konto odbiorcy do końca drugiego dnia po wysłaniu czyli odnosząc się do przykładu w środę.

Wypłata waluty EUR do innego banku niż Alior Bank (T-Mobile Usługi Bankowe oraz dawny BPH SA), PEKAO SA, Santander Bank Polska S.A. (dawny BZ WBK), PKO BP (dawny Nordea Bank oraz Inteligo) , grupa mBank (BRE Bank, mBank, MultiBank), Raiffeisen Polbank, BGŻ BNP Paribas oraz Millennium Bank realizowana jest przelewem z terminem transferu środków D+1, co oznacza, że przelew realizowany w danym dniu roboczym powinien zostać zaksięgowany w dniu następnym.

Aby dowiedzieć się więcej o możliwościach obniżenia prowizji skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta pod numerem telefonu +48 533 22 22 55.

Certyfikaty

Dlaczego Amronet

  • Oszczędności do 9% na wymianach
  • Wymiany walut online przez 24h/7 dni
  • Automatyczne rozksięgowanie środków

Więcej o Amronet?

Amronet.pl to zaawansowana technologicznie, nowoczesna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez Internet. Kupując np. 10 000 euro można oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Sprawdź